Par Mums

Atpūtas un sporta komplekss “Lapsu ciems” dibināts 2017.gadā. Tā ainavisko teritoriju ieskauj lauki un Latvijas likteņupe Daugava. Teritorijā atrodas 3 keminga mājiņas, pirtsmāja, volejbola laukums, atpūtas un grila vietas, telšu vietas tieši pie Daugavas.
Komplekss atrodas tikai 2km attālumā no leģendārā Daugavas Staburaga, kurš 1965.gadā tika appludināts pēc Pļaviņu HES uzcelšanas.
“Lapsu ciema” viena no galvenajām priekšrocībām ir tiešā saskare ar dabu, atrodoties mājiņās. Tas iespējams pateicoties lielajiem logiem, kuri aizņem lielu daļu no mājiņas. Rodas sajūta, ka esi daļa no dabas- ar visu nepieciešamo komfortu un mieru, kurš ļauj prātam atpūsties.
“Lapsu ciemu” pavisam noteikti var apmeklēt arī ziemā. Atpūta būs klusa un mierīga, ar tikai ziemai raksturīgo dvašu. Kempingos ir jauki kamīni, kas padarīs ziemas atpūtu daudz siltāku un patīkamāku.
Sporta cienītājiem piedāvājam labiekārtotu volejbola laukumu. Un atpūtas zonu līdzjutējiem.
Tieši pie Daugavas atrodas pirts māja, kur iespējams atpūtināt miesu un garu- ar peldi Daugavā pēc pirtiņas. Ir iespējams rīkot nelielas viesības draugu lokā.